Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Book a program today! Call us on 0 (216) 348 58 41

Performans

PERFORMANS TENİS AKADEMİSİ

 

Dalyan Club Performans Tenis Akademisi çocuklarınızın tenis branşında altyapı kazanmasına olanak sağlayarak, başlangıç programından ileri düzey müsabaka hazırlık programına kadar geniş bir eğitim seçeneği sunmaktadır.

Türkiye çapında düzenlenen 8-9-10-12 ve 14 yaş grupları tenis turnuvalarına oyuncu yetiştirerek; rekabeti spor alanında deneyimleyen, topluma tenis bilincini aşılayacak bireylere eğitim vermektedir.

Bunun yanı sıra, sosyal anlamda iletişimini geliştiren, temel becerilerini keşfedebilen ve kişisel ilgi alanına yatırım yapan gençler yetiştirme sorumluluğu ile yola çıkan Performans Tenis Akademisi’nin hedefi topluma yararlı bireyler eğitmektir.

Kışın kapalı ve ısıtmalı kortlarda eğitim hizmeti veren Dalyan Club, bünyesindeki profesyonel tenis hocalarıyla hafta içi okul saatleri dışında, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri özel ders ve grup dersleri vermektedir.

Çocuklarının profesyonel anlamda tenis eğitimi almasını isteyen herkesi, İstanbul’un dikkat çeken tenis merkezlerinden biri olan Dalyan Club’a bekliyoruz.

 

Performans Oyuncuları

Belirli bir tenis oynama seviyesinde olup kulübümüzün lisanslı oyuncularıdır.

Eğer öğrencinin seviyesi performansa uygun değilse, performansın alt yapısı olan Tenis Akademisi’ne devam edebilir, istenilen seviyeye ulaşıldığında performans takımına geçişi sağlanır.

Kendi yaş grupları ile birlikte, yine seviyesine göre haftada 2-3-4-5-6 gün şeklinde 1 saat 30 dakikalık dersler yapılmaktadır.

Derslerin dışında haftanın belirli günlerinde ek olarak kondisyon dersleri yapılmaktadır.

Dönem boyunca turnuvalara hazırlanan öğrencilerimiz,  yılın belli dönemlerinde uluslararası kamplara götürülmektedir.

Ödeme

Haftada gelinen gün sayısına göre Aylık fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ödemelerinizi Nakit ve Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.

Taksit seçenekleri ve fiyat bilgisi için Spor Departmanı ile görüşebilirsiniz.