Atlıhan Sok. No:3/5, Fenerbahçe, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
Book a program today! Call us on 0 (216) 348 58 41

Eğitmenler

Yağmur Demir / Eğitim Koordinatörü
Kocaeli Üniversitesi’nde Felsefe ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Dalyan Club’da eğitim koordinatörü olarak görev almaktadır. Kulübümüz ve eğitimler hakkında tüm yorum ve önerileriniz için kendisine ulaşabilirsiniz.
Adem Demir / Baş Antrenör
3 Ağustos 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda eğitim gördü. Katıldığı turnuvalardan bir çok ödül alan Adem Demir oyunculuk deneyiminin ardından kariyerine Türkiye’nin ünlü kulüplerinde antrenörlük yaparak devam etti. Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Anrenörlük Belgesine sahip olan Adem Demir halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.
Ömer Yazkan / 8-9-10 Yaş Takım Sorumlusu

27 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda antrenörlük eğitimi aldı. Katıldığı tenis turnuvalarından bir çok ödül alan Ömer Yazkan oyunculuk deneyiminin ardından kariyerine Türkiye’nin ünlü tenis kulüplerinde antrenörlük yaparak devam etti. Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Ömer Yazkan halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.

Kıvanç Tufan ( Tenis Eğitmeni )

21 Ekim 1986 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunu. Uzun yıllar performans tenisi, yetişkin grup eğitimi antrenörlük deneyiminin ardından Dalyan Club bünyesine katıldı. Türkiye Tenis Federasyonu 1.Kademe antrenörlük belgesine sahiptir.

Umut Yenilmez / 13+ Yaş Takım Sorumlusu

11 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulunda eğitim gördü. Tenis oyunculuğunun ardından kariyerine önce performans tenis antrenörlüğü daha sonra tenis antrenörü olarak devam etti. Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Umut Yenilmez halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.